PFC3318QM-601K03E-00
5S-PFC3318QM-601K03E-00
PFC3318QM-601K03E-00
CHOKE COIL 600UH 2.8A TH
Product Description
| Series: | PFC |
| Inductance: | 600??????H |
| For Use With/Related Products: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 1.102 L x 1.378 W (28.00mm x 35.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.787 (20.00mm) |