619XR-18BLK
5S-619XR-18BLK
619XR-18BLK
LEAD TEST HD XR-ALLIG BLK 18
Product Description
| Series: | E-Z-MINI-HOOK? XR |
| Configuration: | Alligator to Grabber |
| 1st Connector: | Hook |
| 2nd Connector: | Alligator Clip |
| Cable Length: | Insulated |
| Contents: | Mini Hook |
| Material - Insulation: | 18.0 (457.20mm) |
| Wire Gauge: | 1 Lead |
| Voltage - Rated: | Black |
| Current Rating: | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Temperature Range: | 18 AWG |
| Other: | 5000VDC (5kV),4A,221??????F (105??????C), |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)