9713 260MMX98.7M
5S-9713 260MMX98.7M
9713 260MMX98.7M
XYZ-AXIS
Product Description
| Series: | - |
| Tape Type: | Active |
| Adhesive: | Conductive Adhesive |
| Backing: | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Carrier: | Polycoated Kraft Liner |
| Thickness: | 0.0035 (3.5 mils |
| Thickness - Adhesive: | 0.089mm) |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Width: | 10.24 (260.00mm) |
| Length: | 324' (98.76m) 108 yds |
| Color: | - |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | 60 ~ 100??????F (15 ~ 38??????C) |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- 7 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut