8981-24MMX55M
5S-8981-24MMX55M
8981-24MMX55M
TAPE FILAMENT 24MM X 55M
Product Description
| Series: | Scotch? 8981 |
| Carrier: | 0.0066 (6.6 mils |
| Thickness: | 0.168mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.94 (24.00mm) |