8981-12MMX55M
5S-8981-12MMX55M
8981-12MMX55M
TAPE FILAMENT 12MM X 55M
Product Description
| Series: | Scotch? 8981 |
| Tape Type: | Filament |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing: | Scotchpro? film |
| Carrier: | 0.0066 (6.6 mils |
| Thickness: | 0.168mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.47 (12.00mm) |