897-48MMX55M
5S-897-48MMX55M
897-48MMX55M
TAPE FILAMENT 48MM X 55M CLEAR
| Carrier: | 0.0060 (6.0 mils |
| Thickness: | 0.152mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 1.89 (48.00mm) |