8934-48MMX55M
5S-8934-48MMX55M
8934-48MMX55M
TAPE UTILITY FILAMENT 48MM X 55M
| Carrier: | 0.0040 (4.0 mils |
| Thickness: | 0.102mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 1.89 (48.00mm) |