8934-24MMX55M
5S-8934-24MMX55M
8934-24MMX55M
TAPE UTILITY FILAMENT 24MM X 55M
| Carrier: | 0.0040 (4.0 mils |
| Thickness: | 0.102mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.94 (24.00mm) |