8934-12MMX55M
5S-8934-12MMX55M
8934-12MMX55M
TAPE UTILITY FILAMENT 12MM X 55M
Product Description
| Series: | Tartan? 8934 |
| Backing: | Scotchpro? film |
| Carrier: | 0.0040 (4.0 mils |
| Thickness: | 0.102mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.47 (12.00mm) |