893-18MMX55M
5S-893-18MMX55M
893-18MMX55M
TAPE FILAMENT 18MM X 55M CLEAR
Product Description
| Series: | Scotch? 893 |
| Tape Type: | Filament |
| Adhesive: | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Backing: | Scotchpro? film |
| Carrier: | 0.0060 (6.0 mils |
| Thickness: | 0.152mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.71 (18.00mm) |