8919-12MMX55M
5S-8919-12MMX55M
8919-12MMX55M
TAPE FILAMENT 12MM X 55M CLEAR
Product Description
| Series: | Scotch? 8919 |
| Tape Type: | Filament |
| Adhesive: | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Backing: | Scotchpar? film |
| Carrier: | 0.0070 (7.0 mils |
| Thickness: | 0.178mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.47 (12.00mm) |