7850-3SQ-25
5S-7850-3SQ-25
7850-3SQ-25
ELECT COND ACRYLIC 3SQ 25/PACK
Product Description
| Series: | - |
| Tape Type: | Conductive Adhesive |
| Adhesive: | Acrylic |
| Backing: | Polyethylene-Terephthalate (PET) |
| Carrier: | - |
| Thickness: | 0.0059 (5.9 mils |
| Thickness - Adhesive: | 0.150mm) |
| Thickness - Backing: | 0.0020 (2.0 mils |
| Carrier: | 0.051mm) |
| Width: | 3.00 (76.20mm) 1/4' |
| Length: | 3.00 (76.20mm) 1/4' |
| Color: | Black |
| Usage: | Electrically Conductive |
| Temperature Range: | - |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity AMP Connectors
- 4 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- In stock
- 9 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
- 6 (Power) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line)
- 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- 72T18125L4-4BBG
- Renesas Electronics
- IC FIFO 524X18 2.5V 4NS 240BGA
- 71-406647-06S
- Amphenol
- 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Cable Clamp, Coupling Nut
- TE Connectivity
- 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell
- TE Connectivity
- 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
- 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Backshell
- 14 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell
- 9 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 6 (Power) Position Circular Connector Cap Housing Free Hanging (In-Line)
- 3 (Power) Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
- 4 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell
- 37 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell