4466W-3/4X36YD
5S-4466W-3/4X36YD
4466W-3/4X36YD
TAPE POLY FOAM 1/16 X 3/4 WHT
Product Description
| Series: | 4466W |
| Tape Type: | Double Coated |
| Adhesive: | Double Sided |
| Backing: | Rubber |
| Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.063 (63 mils |
| Thickness - Adhesive: | 1.600mm) 1/16 |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Width: | 0.75 (19.05mm) 3/4 |