4462W-1X72YD
5S-4462W-1X72YD
4462W-1X72YD
TAPE POLY FOAM 1/32 X 1 WHT
Product Description
| Series: | 4462W |
| Tape Type: | Double Coated |
| Adhesive: | Double Sided |
| Backing: | Rubber |
| Carrier: | Polyethylene Foam |
| Thickness: | 0.031 (31 mils |
| Thickness - Adhesive: | 0.787mm) 1/32 |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Width: | 1.00 (25.40mm) |