4432W-3/4X72YD
5S-4432W-3/4X72YD
4432W-3/4X72YD
TAPE VINYL FOAM 1/32 X 3/4 WHT
Product Description
| Series: | 4432W |
| Tape Type: | Double Coated |
| Adhesive: | Double Sided |
| Backing: | Acrylic |
| Carrier: | 430 |
| Thickness: | PVC (Poly Vinyl Chloride) |
| Thickness - Adhesive: | 0.031 (31 mils |
| Thickness - Backing: | 0.787mm) 1/32 |
| Carrier: | - |
| Width: | - |
| Length: | 0.75 (19.05mm) 3/4 |