3M5559I-4.5MM-DISC-100
5S-3M5559I-4.5MM-DISC-100
3M5559I-4.5MM-DISC-100
Product Description
| Series: | 5559I |
| Carrier: | 0.0050 (5.0 mils |
| Thickness: | 0.127mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.18 (4.50mm) dia |
| Width: | - |
| Length: | White |
| Color: | Water Indication (Top Side Adhesive) |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)