3M5559-4.5MMSQ-100
5S-3M5559-4.5MMSQ-100
3M5559-4.5MMSQ-100
3M 5559 4.5MM SQUARES 100/PACK
Product Description
| Series: | 5559 |
| Tape Type: | Indicator |
| Adhesive: | Acrylic |
| Backing: | Paper |
| Carrier: | 0.0050 (5.0 mils |
| Thickness: | 0.127mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.18 (4.50mm) |
| Width: | 0.18 (4.50mm) |
| Length: | White |
| Color: | Water Indication |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)