3M5558-4.5MM-DISC-100
5S-3M5558-4.5MM-DISC-100
3M5558-4.5MM-DISC-100
Product Description
| Series: | 5558 |
| Backing: | Polyester Film |
| Carrier: | 0.0060 (6.0 mils |
| Thickness: | 0.152mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.18 (4.50mm) dia |
| Width: | - |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)