3M5557NP-4.5MMSQ-100
5S-3M5557NP-4.5MMSQ-100
3M5557NP-4.5MMSQ-100
3M 5557NP 4.5MM SQUARES 100/PACK
Product Description
| Series: | 5557NP |
| Backing: | Polyester Film |
| Carrier: | 0.0086 (8.6 mils |
| Thickness: | 0.218mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 0.18 (4.50mm) |
| Width: | 0.18 (4.50mm) |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)