3765-96MMX132M
5S-3765-96MMX132M
3765-96MMX132M
TAPE LABEL PROTECTION 96MMX132M
Product Description
| Series: | Tartan? 3765 |
| Tape Type: | Label Protection |
| Adhesive: | Acrylic |
| Backing: | Polypropylene Film |
| Carrier: | 0.0015 (1.5 mils |
| Thickness: | 0.038mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 3.78 (96.00mm) |
| Width: | 432' (132m) 144 yds |
| Length: | Clear |
| Color: | - |
| Usage: | 40 ~ 220??????F (4 ~ 104??????C) |
| Temperature Range: | |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)