373-GREEN-48MMX50M
5S-373-GREEN-48MMX50M
373-GREEN-48MMX50M
GRN 48MM X 50M BULK
Product Description
| Series: | * |
| Tape Type: | - |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Thickness: | - |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Width: | - |
| Length: | - |
| Color: | - |
| Usage: | |
| Temperature Range: | |
| Other: | ,,, |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)