373-CLEAR-72MMX914M
5S-373-CLEAR-72MMX914M
373-CLEAR-72MMX914M
TAPE SEALING HI-PERFRM 72MMX914M
| Carrier: | 0.0025 (2.5 mils |
| Thickness: | 0.064mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0009 (0.9 mils |
| Thickness - Backing: | 0.023mm) |
| Carrier: | 0.0016 (1.6 mils |
| Width: | 0.041mm) |
| Length: | 2.83 (72.00mm) |
| Color: | 3000' (914m) 1000 yds |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)