372-CLEAR-48MMX50M
5S-372-CLEAR-48MMX50M
372-CLEAR-48MMX50M
TAPE SEALING BOX CLEAR 48MMX50M
Product Description
| Series: | Scotch? 372 |
| Backing: | Polypropylene Film |
| Carrier: | 0.0022 (2.2 mils |
| Thickness: | 0.056mm) |
| Thickness - Adhesive: | 0.0008 (0.8 mils |
| Thickness - Backing: | 0.021mm) |
| Carrier: | 0.0014 (1.4 mils |
| Width: | 0.035mm) |
| Length: | 1.89 (48.00mm) |
| Color: | 164' (50.0m) 54.7 yds |
| Usage: | Clear |
| Temperature Range: | Packaging |
| Other: | Sealing,Splicing,-, |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)