371-CLEAR-72MMX100M
5S-371-CLEAR-72MMX100M
371-CLEAR-72MMX100M
TAPE SEALING INDUST 72MMX100M
| Carrier: | 0.0019 (1.9 mils |
| Thickness: | 0.048mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 2.83 (72.00mm) |
| Width: | 328' (100m) 109.3 yds |
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)