371-CLEAR-36MMX914M
5S-371-CLEAR-36MMX914M
371-CLEAR-36MMX914M
TAPE SEALING INDUST 36MMX914M
Product Description
| Series: | Scotch? 371 |
| Tape Type: | Box Sealing |
| Adhesive: | Rubber |
| Backing: | Polypropylene Film |
| Carrier: | 0.0019 (1.9 mils |
| Thickness: | 0.048mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 1.42 (36.00mm) |
| Width: | 2998' (914m) 999 yds |
| Length: | Clear |
| Color: | Packaging |
| Usage: | Sealing |
| Temperature Range: | Splicing |
| Other: | -,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)