3690-CLEAR-48MMX100M
5S-3690-CLEAR-48MMX100M
3690-CLEAR-48MMX100M
TAPE PACKAGING CLEAR 48MMX100M
Product Description
| Series: | Tartan? 3690 |
| Tape Type: | Box Sealing |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Thickness: | - |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | 1.89 (48.00mm) |
| Carrier: | 328' (100m) 109.3 yds |
| Width: | Clear |
| Length: | Packaging |
| Color: | Sealing |
| Usage: | Splicing |
| Temperature Range: | - |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)