3565-120MMX100M
5S-3565-120MMX100M
3565-120MMX100M
3565 120 MM X 100 M BULK
Product Description
| Series: | * |
| Tape Type: | - |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Thickness: | - |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | - |
| Width: | - |
| Length: | - |
| Color: | - |
| Usage: | |
| Temperature Range: | |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)