330-RED-48MMX60YD
5S-330-RED-48MMX60YD
330-RED-48MMX60YD
TAPE DUCT CLOTH 48MM X 60YD RED
Product Description
| Series: | Tartan? 330 |
| Tape Type: | Duct Cloth |
| Adhesive: | - |
| Backing: | - |
| Carrier: | 0.048 (48 mils |
| Thickness: | 1.219mm) |
| Thickness - Adhesive: | - |
| Thickness - Backing: | - |
| Carrier: | 1.89 (48.00mm) |
| Width: | 180' (55.0m) 60 yds |
| Length: | Red |
| Color: | General Purpose |
| Usage: | - |
| Temperature Range: | |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)