CW2400-1000
5S-CW2400-1000
CW2400-1000
CIRCUITWORKS EPOXY
Product Description
| Series: | * |
| Type: | - |
| For Use With/Related Products: | - |
| Other: | ,,, |
Related special
- CHS-01A1
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC