SS075Q102F025S1A
5S-SS075Q102F025S1A
SS075Q102F025S1A
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
Product Description
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated