Home All Products Switches Snap Action, Limit SwitchesOmron Electronics Inc-EMC Div D3V-16G51-1C5-K
D3V-16G51-1C5-K
5S-D3V-16G51-1C5-K
D3V-16G51-1C5-K
SWITCH ROLLER SPDT 16A QC TERM
  • DF65-4S-1.7C
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.067" (1.70mm)