D3V-16G443-1C25-K
5S-D3V-16G443-1C25-K
D3V-16G443-1C25-K
SWITCH LEVER 16A SPDT .187 QC
  • DF65-4S-1.7C
  • 4 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Beige 0.067" (1.70mm)