MA10S2NCQD
5S-MA10S2NCQD
MA10S2NCQD
SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V
Contact Timing:Non-Shorting (BBM)
Current Rating:250mA (AC/DC)
Voltage Rating - AC:125V
Voltage Rating - DC:28V