KC58A13.001NLS
5S-KC58A13.001NLS
KC58A13.001NLS
SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V
| Contact Timing: | Non-Shorting (BBM) |
| Current Rating: | 350mA (AC) |
| Voltage Rating - AC: | 125V |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Actuator Type: | Flatted (6.35mm Dia) |
| Actuator Length: | 13.00mm |
| Features: | - |
| Other: | 18.50mm,,, |