KC43A30.001SPS
5S-KC43A30.001SPS
KC43A30.001SPS
SWITCH ROTARY 3POS 350MA 125V
| Contact Timing: | Shorting (MBB) |
| Current Rating: | 350mA (AC) |
| Voltage Rating - AC: | 125V |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Actuator Type: | Flatted (6.35mm Dia) |
| Actuator Length: | 30.00mm |