KC24A30.001SLS
5S-KC24A30.001SLS
KC24A30.001SLS
SWITCH ROTARY 4POS 350MA 125V
| Circuit per Deck: | DP4T |
| Contact Timing: | Shorting (MBB) |
| Current Rating: | 350mA (AC) |
| Voltage Rating - AC: | 125V |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Actuator Type: | Flatted (6.35mm Dia) |
| Actuator Length: | 30.00mm |
| Features: | - |
| Other: | 18.50mm,,, |