U28J3V7QE1
5S-U28J3V7QE1
U28J3V7QE1
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V
Switch Function:On-Mom
Current Rating:5A (AC/DC)
Voltage Rating - AC:120V
Voltage Rating - DC:28V