800AC2BLKCAP
5S-800AC2BLKCAP
800AC2BLKCAP
SWITCH CAP PUSHBUTTON BLACK
Product Description
| Series: | 800A |
| Switch Type: | Pushbutton |
| Shape: | Round |
| Color: | Black |
| Illumination: | Non-Illuminated |
| For Use With/Related Products: | 800A Series |
| Mounting Type: | Snap Fit |
| Size: | 7.45mm Dia x 3.50mm H |