38HH2039-12
5S-38HH2039-12
38HH2039-12
BTN CAP
Product Description
| Series: | 38F |
| Switch Type: | - |
| Shape: | - |
| Color: | - |
| Illumination: | - |
| For Use With/Related Products: | - |
| Mounting Type: | - |
| Size: | - |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)