320.22BLKWHT8000
5S-320.22BLKWHT8000
320.22BLKWHT8000
SWITCH CAP BLACK WHITE 8000
Product Description
| Series: | 320 |
| Switch Type: | Tactile |
| Shape: | Square |
| Color: | Black |
| Illumination: | Non-Illuminated |
| For Use With/Related Products: | 320 Series |
| Mounting Type: | Snap Fit |
| Size: | 12.25mm L x 11.85mm W x 8.00mm H |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Socket Contact Tin 18-24 AWG Crimp Power
- In stock
- Molex
- 2 Rectangular Connectors - Housings Plug Natural
- Molex
- 8 Rectangular Connectors Housings Receptacle Natural 0.165"(4.20mm)