Clean Room Treatments, Cleaners, WipesEssentra Components 6-EX65-1100
6-EX65-1100
5S-6-EX65-1100
6-EX65-1100
WIPES DRY MULTI SURFACE 1100PC
Product Description
| Packaging: | Roll |
| Series: | EpiX |
| Cleaner: | Wipes |
| Treatment Type: | Dry |
| Usage: | Multiple Surfaces |
| Specifications: | General Purpose |
| Quantity: | 1100 (12 x 13) |
| Other: | ,,, |
Related special
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 4 position 0.156" (3.96mm)
- In stock
- TE Connectivity
- Connector Header Through Hole 9 position 0.156" (3.96mm)
- Molex
- TOOL HAND CRIMPER 28-32AWG SIDE
- TE Connectivity AMP Connectors
- Connector Header Through Hole 4 position 0.100" (2.54mm)