B59100C160A70
5S-B59100C160A70
B59100C160A70
THERMISTOR PTC 100OHM 160DEG RAD
Product Description
Packaging:Bulk
Series:B59100
Resistance in Ohms @ 25??????C:100
Resistance Tolerance:-
Operating Temperature:90??????C ~ 150??????C
Power - Max:-
Mounting Type:PCB
Package / Case:Through Hole
Supplier Device Package:Radial
Other:-,,,
Related special
  • BQ51013BRHLR
  • Texas Instruments
  • Wireless Power Receiver PMIC 20-VQFN (3.5x4.5)
  • In stock
  • B2B-PH-K-S
  • JST
  • Connector Header Through Hole 2 position 0.079" (2.00mm)