USUR1000-302G-36
5S-USUR1000-302G-36
USUR1000-302G-36
NTC THERMISTOR 3K OHM 2% LUG 36
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | USUR |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 3k |
| Resistance Tolerance: | ??????2% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | 3892K |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 105??????C |
| Power - Max: | 20mW |
| Length - Lead Wire: | 3.00 (76.20mm) |