USUR1000-104G-06
5S-USUR1000-104G-06
USUR1000-104G-06
NTC THERMISTOR 100K OHM 2% LUG
| Series: | USUR |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100k |
| Resistance Tolerance: | ??????2% |
| Power - Max: | 20mW |
| Length - Lead Wire: | 6.00 (152.4mm) |