USUR1000-103J-06
5S-USUR1000-103J-06
USUR1000-103J-06
NTC THERMISTOR 10K OHM 5% LUG
| Series: | USUR |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| Power - Max: | 20mW |
| Length - Lead Wire: | 6.00 (152.4mm) |