USUR1000-103G-06
5S-USUR1000-103G-06
USUR1000-103G-06
NTC THERMISTOR 10K OHM 2% LUG
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | USUR |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 10k |
| Resistance Tolerance: | ??????2% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | 3892K |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 150??????C |
| Power - Max: | 20mW |
| Length - Lead Wire: | 6.00 (152.4mm) |