TK95G104VN
5S-TK95G104VN
TK95G104VN
THERMISTOR NTC TK95 100K OHMS
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | 95 |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 100k |
| Resistance Tolerance: | ??????0.1??????C |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | 0??????C ~ 70??????C |
| Power - Max: | 75mW |
| Length - Lead Wire: | 2.76 (70.00mm) |