TBPS1R223J460H5Q
5S-TBPS1R223J460H5Q
TBPS1R223J460H5Q
NTC THERMISTOR 22K OHM 5% 0603
| Series: | TBPS |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 22k |
| Resistance Tolerance: | ??????5% |
| B Value Tolerance: | ??????3% |
| B0/50: | - |
| B25/50: | 4533K |
| B25/75: | - |
| B25/85: | 4600K |
| B25/100: | - |
| Operating Temperature: | -55??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | 63mW |