SC30F502W
5S-SC30F502W
SC30F502W
NTC THERMISTOR 5K OHM 0.2C BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | SC |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 5k |
| Resistance Tolerance: | ??????0.2??????C |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | -40??????C ~ 150??????C |
| Power - Max: | 30mW |
| Length - Lead Wire: | 1.50 (38.00mm) |