P100BA502M
5S-P100BA502M
P100BA502M
NTC THERMISTOR 5K OHM 20% BEAD
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | P100BA |
| Resistance in Ohms @ 25??????C: | 5k |
| Resistance Tolerance: | ??????20% |
| B Value Tolerance: | - |
| B0/50: | - |
| B25/50: | - |
| B25/75: | - |
| Operating Temperature: | -25??????C ~ 125??????C |
| Power - Max: | - |
| Length - Lead Wire: | 0.87 (22.00mm) |